R5 Regeneration ортопедичний матрац, Come-for

  • Виробник: Come-for
  • Модель: R5 Regeneration ортопедический матрас
  • Наявність: Є в наявності
7735грн.

Доступні варіантиR5 Regeneration ортопедичний матрац, ортопедичні Матраци

Ціна вказана за матрац 800*1900

Модель оснащена технологією Regeneration, яка дозволяє підвищити клітинну активність, прискорюючи відновлення організму під час сну.

Основа матраца - безпружинний моноблок з 5ти зонної контурної різкою.

Високий комфорт моделі R5 забезпечує шар унікального матеріалу Cloud Memory. Нова формула Cloud Memory дозволяє йому ще швидше підлаштовуватися під контури тіла, а також зберігає його еластичність при будь-яких змінах температури. Крім того, особлива структура осередків дозволяє матрацу дихати, посилюючи вентиляцію.

 

Особливістю матраца є технологія Ultra Comfort. Вона заснована на принципі поєднання матеріалів з метою надати виробу "розумні" властивості. Матраци, виготовлені за цією технологією використовують сильні сторони декілька настильних шарів, пропонуючи Комфорт, Пружність, Підтримку і Анатомічність, яку неможливо досягти застосуванням одного монолітного шару матеріалу.

Матрац R5 володіє більш пишним зовнішнім виглядом завдяки технології багатошарового стегания. Ця техніка глибокої прошивки шарів ниткою не тільки позбавляє від клею у верхніх шарах матраца, але також підсилює властивості настильних матеріалів.

Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

Параметри

Купівля матраців серії Regenerationзащищена програмою Service +. Навіть якщо через кілька днів після покупкивы вирішите, що вам підходить інша модель - ми безкоштовно замінимо ваш матрац протягом 30 днів на інший з серииRegeneration. Програма Service + зробить ваш сон по-справжньому спокійним.

Назва

R5

Жорсткість

Середньої жорсткості (3) - М'який (2)

Весоваянагрузка

140 кг

Висота

22 см

Вескг/м2

9,6

5зон жорсткості

5 зон жорсткості

 

 

ТехнологияRegeneration

Тканина з технологією Regenerationпроизведена з додаванням молекул мінералів в структуру волокна. Ці минералыположительно впливають на клітинну активність, повідомляючи тілу положительныеимпульсы. Час сну - це активний період обробки інформації ивосстановления клітин. Прискорюючи активність клітин, технологияRegeneration наповнює ваше телоэнергией, одночасно забезпечуючи чудовий сон.Тести ефективності даної технології проводилися в Німеччині в MBALaboratories of Lumburg.Вчені вимірювали альфа-ритми головного мозку, які активізуються в стані спокою. Станом альфа-ритмів, було зроблено висновок про те,що відпочинок на матраці з технологією Regeneration на 13% більше ефективний, чембез неї.

ТехнологияUltra Comfort

Новий рівень комфорту серииRegeneration досягнутий завдяки системі Ultra Comfort. Вона заснована напринципе поєднання матеріалів з метою надати виробу "розумні"властивості. Матраци, виготовлені за цією технологією використовують сильныестороны декілька настильних шарів, пропонуючи Комфорт, Пружність, підтримку та Анатомічність, яку неможливо досягти застосуванням одного монолитногослоя матеріалу.

Многослойноестегание

Стандартна технологія изготовленияматрасов передбачає послідовне склеювання шарів, де верхнім слоемявляется тканина. На відміну від неї, технологія багатошарового стегания – этоспособ прошивки настильних шарів разом з тканиною. Цей спосіб не толькоповышает надійність , але і підсилює ефект Cloud Memory, Memory Gel і другихматериалов.Багатошарове стегание додає матрацу преміальну пишність, пружність ипривлекательный зовнішній вигляд.Додатковою перевагою даної технології є повна отсутствиеклея у верхніх настильних шарів і загальне зниження кількості клею в матрасахна 37%.

Мікромасаж

Є

Циркуляциявоздуха

Є

CloudMemory

Cloud Memory – унікальний матеріал нарынке України. Технологія виготовлення Cloud Memory створює специальнуюструктуру комірок, що забезпечує йому перевагу перед стандартнымМемогу.Нова формула Cloud Memory дозволяє йому ще швидше підлаштовуватися внутрішні контури тіла, а також зберігає його еластичність при будь-яких измененияхтемпературы.Особлива структура комірок Cloud Memory дає можливість матрацу дихати, усиливаявентиляцию, в результаті чого вдалося вирішити відомий недолік Memory,коли сплячий зайвий потіє.Cloud Memory це нове покоління віско матеріалів, в якому вдалося добитьсяэффекта хмари.Крім іншого, матеріал повністю безпечний, що підтверджує европейскийсертификат CertiPur.

EvoLatex

Високотехнологічний матеріал, обладающийвсеми властивості латексу, при цьому не містить рослинних білків, которыевходят до складу натурального латексу. Дана характеристика наділяє материлультра гіпоалергенними властивостями і стійкістю до зносу як у натуральноголатекса. Крім іншого, матеріал EvoLatex доступніше натурального латексу.

Гарантия5 Років

Гарантія 5 Років

Service+

ТермоклейHotMelt

Твердий сполучний матеріал, которыйдоводят до рідкого стану за допомогою температури. Остигаючи, він затвердеваети фіксує частини настильних шарів. Абсолютно нешкідливий, оскільки несодержит розчинників. Завдяки високим оцінкам з безпеки игипоалергенности, активно применяетсядля безшовного склеювання спортивної і дитячої одягу.

Чохол

Тканина Vitality

 

Синтепон

Флізелін

Наповнювачі

 

 

 

Загальні характеристики товару:
Країна виробник Україна
Виробник Come-for
Матеріал Cloud Memory
Колір Згідно зразків
Гарантія 5 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Файлы для скачивания