Про нас

вже більше 16 років меблевий салон Баланс здійснює продаж меблів для всіх куточків вашого будинку або квартири. Ми пропонуємо вам широкий асортимент кухонь, спалень, ліжок, матраців ортопедичних, дитячих кімнат, віталень, м'яких меблів і тд. від кращих виробників Польщі, України, Білорусії, Китаю, Італії, а також якісні меблі Малайзії. Наші фахівці можуть запропонувати вам величезний асортимент стандартних позицій, а також виготовити на замовлення. Адже не кожен Мебляр виготовляє меблі під замовлення має за своїми плечима таку базу постачальників як наша компанія, відповідно ми точно знаємо і поділимося з вами нашим досвідом, де є сенс робити щось індивідуальне , а де розумніше буде підібрати варіанти вже готових позицій. Також завдяки цьому ми можемо запропонувати своїм клієнтом різну цінову політику при оптимальних дизайнерських рішеннях. Наша мета донести до наших покупців максимальну кількість інформації ,про те які варіанти існують, для того щоб людина могла зробити вибір спираючись на наш досвід. Є дуже багато різних моментів і навіть ті хто роблять 5-10, 20 можуть з ними не зіткнутися. Все одно є групи товарів і в кожній своя специфіка, а такі як ортопедичні матраци, кухні, дивани це взагалі дрімучий ліс.

Потрібні меблі ? - тоді вам в салон меблів"Баланс меблі"

Тому рекомендуємо вам не створювати собі головний біль в процесі підбору меблів, а просто вибрати людину-консультанта в якому ви будете бачити професіоналізм і порядність, менеджери нашого салону ніколи не будуть вам нічого нав'язувати , а просто порадять найвигідніші і якісні варіанти - і тоді вам залишиться тільки вибрати. Хочете меблі в шикарний новий будинок або невелику смарт квартиру або економ варіант для житла під здачу в оренду або ексклюзив - ми можемо все)

Наш салон розташований в Київської області смт. Гостомель, але продажі ми здійснюємо по всій Україні. Купити меблі в Києві та Київській області легко_ _ _ просто приїжджайте до нас!

у нас завжди діє безліч акцій від виробників і знижок для постійних клієнтів.

Купити меблі вигідно в Ірпінь, Буча, Вишгород, Київ, Одеса, Харків і тд можна у нас.

Телефонуйте 098 284 17 40 або пишіть на Viber 097 998 87 48 буде раді допомогти